CZ
EN
GE
PO
RU
logo penzionu
Speciální Nabídka
Duncan
Janské Lázně
- 2 apartmány
- Kuchyň
- 2x Koupelna
- Televize
- Rádio
- Internet
- až 5 přistýlek
- 3 dvoulůžkové pokoje
- Kapacita 13 lůžek + 5 přistýlek
mapa
Rezervace
OD :
DO :
Počet osob :
rezervovat
Duncan
Penzion Duncan nabízí ubytování v rodinném stylu s útulným interiérem. Penzion se nachází na klidném místě u lesa. Příznivce přírody jistě potěší krásné okolí.

Ubytovat se lze ve dvoulůžkových pokojích či tří a čtyřlůžkových apartmánech. Obě nabídky zahrnují vlastní balkón. K pokojům nabízíme přistýlky a samozřejmou součástí je vlastní sociální zařízení, televize/ SAT i možnost připojení na internet.

V ceně ubytování je zahrnuto parkoviště přímo před penzionem. Na vyžádání Vám též rádi připravíme snídaně. Využít můžete i venkovní bazén, který je hostům v letních měsících plně k dispozici. Do centra Janských Lázní a krytého bazénu je to však pouhých 300 metrů, zaplavat si proto můžete i v zimním období.

V okolí se nachází hned několik lyžařských areálů. SKI AREÁL Černá hora, jehož součástí je nejdelší sjezdovka v ČR, je vzdálen 800 metrů, lyžařské vleky Duncan s možností večerního lyžování pouhých 200 metrů. Na dosah jsou i oblíbené lyžařské lokality Černý Důl (2 km) či Mladé Buky (3 km). Do Malé Úpy a Pece pod Sněžkou se dostanete po 8 km.
Penziony
apartmany
Apartmány pod vlekem
Horní Maršov
Ubytování v Horním Maršově čítá jen tři apartmány, a je tak ideálním místem ke klidnému odpočinku. Vlek Třešňovka je vzdálen 300 metrů, půvabné Janské Lázně pak 4 km.

apartmany sipka Detail
apartmany
Apartmánek u lanovky
Janské Lázně
Prostorný apartmán vhodný i pro osoby se sníženou schopností pohybu se nachází v těsné blízkosti lanovky, která Vás vyveze až na Černou horu. Vzdálenost apartmánu je pár minut chůze od centra města.

apartmany sipka Detail
apartmany
Olivín
Žacléř
Příjemný a klidný penzion na úpatí Rýchor, jenž je spolu se svým okouzlujícím okolím součástí Krkonošského národního parku, láká zejména řadou atraktivních turistických i cyklistických tras. K dispozici je zde hostům i venkovní bazén.

apartmany sipka Detail
| Úvod | Rezervace | Ceník | Informace | Kontaktujte nás |